Ailenin cinsel ilişki sorunları

yorum yok
130 okuma
26 Ocak, 2018

Aşk, ask sohbet, ve cinsel temas, iki insan arasındaki romantik ve davranışsal iletişim karşılıklı bir etkendir. Mahalle inşa etmek, bir şahsın benlik saygısına, duygularına ve düşüncelerine, hem de bedenine, iç dünyasına dahildir. İlişkiler ve cinsellik insanları sevilmek değerini hissettirir. Mutlu, derli toplu, paylaşım, birçok insan, kadın ve erkeklerle yakın ilişkide bulunmak bir vaziyet istiyor.
İnsanlar cinsiyet ve ilişkiler yönünden fark eder. Bireyin toplumla olan ilişkileri, yaşam koşulları, yaşadığı kültürel ortam ve yaşamındaki cinsel gelişmeleri benzeri değişik faktörler, bu farklılıkları belirler.

Cinsel yaşamdaki aksamalar, bireyin memnuniyetsizlik ve tatmin hislerini yitirmesi için bir sorun kaynağıdır. Sevgi kusuru, hoşnutsuzluk, terk etme korkusu, yalnızlık, kendiliğinden yeterli olma ve başkalarına saygının olmaması benzeri Cinsel problemler.

Sıhhat, “fiziksel, zihinsel ve sosyal refah” olarak tanımlanabilir. Bu unsurlardan birisi başarısız olursa başkaları etkilenir ve mutlu bir hayata imkânsız olur. Genellikl cinsel sıhhat, bu öğeleri kapsar. Cinsel ilişkiler her toplumdaki sosyal değerler ve inançlardan etkilenir. Bu amaçla, hem bayanlar hem erkekler cinsel sağlıklarıyla ilgili bir sorun olup olmadığını öğrenmekten ve ya doktora gitmekten korkmaktadırlar. Bununla beraber, toplumumuzda bu problemler her yaşlarındaki kadın ve erkekler amacıyla çok yaygındır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Hamilelikte seks: Hamilelik sırasında cinsiyete izin verilip verilmeyeceği ...

Neden Seks Yapıyoruz? Bağlantı için daha çok seks yapmaktan ya da zevk ...

Bu gece daha iyi seks için 5 kolay ipucu. Seks hayatını geliştirmek ister misin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?