Aşık mıyım?

yorum yok
366 okuma
7 Şubat, 2018

Merhaba  🙂

 

şimdiki duygularımı anlamıyorum artık. Ya da onu. Veya genel hatlarıyla bu durum.

Sohbet sırasında birisiyle gerçekten birşey hissettirip hissetmediğinizi öğrenin

Geçen Haziran’dan bu güne arkadaşlarımla beraber olduğum bir meslektaşım var ve çoğunlukla işten daha sonraki hafta süresince bir şeyler yapıyor (haftasonu ailesi ile beraber). Çok iyi anlaşıyoruz ve bazı açılardan benzerlik taşıyor.

 

Bir önceki ilişkimde, kendisinden gelen sinyalleri yorumlayabileceği (selfie, onlardan nefret etse de hayalleri, “orda kucak dolaşmak istiyor”), Daha önceden reddettiği birtakım ilişkilerde bazı anlar olmuştur (” Herkese fazla sevindim, hiçbir şey kalmadı. “).

Tüm bu sinyaller daha az oldu, ancak burada ve orada, tekrar bir tane geldiğini hissettim. (Sırttan sarılmak, kafa / omuz / kola dokunuyor – ama sadece bana

 

yaptırıyor ) Bazen yeniden hissedeceğim, sanki yolumdan biraz daha önce olduğu gibi açık kalmayacakmış gibi bana  😕

 

Ona ne düşündüğümü sorsa, onda harika bulduğum 10 şeyi sıralayabilirim. Hem de, son ilişkilerinde olanlara acıyor, ayrıldıktan sonra muamele görmek – iş arkadaşları) acıyor, incitiyor.

 

Arkadaşlarımın aynı zamanda doğrudan meslektaşları burada, ama aslından onunla arkadaş değildir çünkü (ablası hariç ve hem de o tam anlamıyla söyleyemeyiz) ne yazıkki bunları bilen birisiyle konuşmak mümkün değil. Bulduğu fakat aynı anda komik neredeyse her zaman bir ikiz bize verir, diğer meslektaşı onun sonucu ile kaos anımsar fakat aynı zamanda tam olarak ne olup bittiğini yorumlamak edemez  🙂

 

Ben kısmen taklit yapmaktan yoruldum, zira hatalı şeyi dile getirmek istemiyorum yada arkadaşlığımızı bozmak istemiyorum. Karışık olduğumu düşünüyor ve ya mümkün olan her şeyi komplike gerçekleştirme istiyor.

 

Ona burada ve orada rüyalar görsem de olsa onlar S. Değildir ve ben de onun için “hasret” değil. Birkaç ay evvel onunla sarılmak dışında (o da biliyor).

 

Sevgililer Günü amacıyla kendisine has çikolata vermek istiyorum, çünkü başka Bekoche’yi ve bir arkadaşınızı sevmeyi severim. O zamanlarda doğum gününüz hala birkaç gün sonra.

 

Bu aramızda ne var peki? Aşık mıyım? Platonik aşk? Onun hakkında ne var?

Perşembe günü beraberimizdeki bir sonraki yemeği.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Van Sohbet   Genel olarak Van sohbet sitelerine bağlanan kişilerin ...

aşkın gücü

Hayatın Anlamı Hayatımda yalnızca Tanrı ve dünya hakkında düşündüğüm ...

Aşkım Bir Rüya Gökyüzüne baktığımızda suratını görüyorum, senin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?