Aşk Sohbet | AskKenti

Aşk Sohbet etmek

yorum yok
719 okuma
7 Şubat, 2018

Merhaba,
biraz zamanlarda evvel sohbet eden harika bir kadınla tanıştım. Parmaklarımızı ağrıyormuş benzeri yazdık. Buluşmak istediğimizde zaman geldi. Bundan dolayı yaklaşık 600 km güneyden Hamburg’dan seyahat ettim. Tamamen sinirli ve heyecanlıydım. O zamanlarda nerede ise bir hayal gibi başladı. Karşılıklı tariflerimiz fazla iyi uyuyor, böylece sevgimizi gerçek devam edebiliyorduk. Aramızda tamamen patladı. Kendimizi el ele taşıdık. Her iki kulağıma kadar aşıktım. Bu konuda yazarken, tamamiyle karıncalanmaya başlıyorum. Sadece unutamam.

Dört ay süresince kuzeye yada güneye doğru yola çıktı. Her dakika zevk aldım ve o da. Oldukça özel olarak, geleceğe yönelik planlar yaptık.

Birdenbire, ikaz olmadan, bir sms aldım. Her şey sonlandı. Onun eski ile yatmıştı ve her şey aramızdı. Buna inanamadım, bulutların arasından düştüm. İlişki kaydetmek amacıyla tümşeyleri denedim. Daha önceden hiç karşılaşmadık. Arada sırada senede 1-2 kez telefon yazarız veya telefon ederiz.

Sorunum: Onu unutamam. Böyle derin bir arkadaşlık geliştirdik, her şeyden söz edebildik. Mesafeye karşın o kadar inanılmaz derecede yakındık ki onu hâlâ özlüyorum.

Herkes benzer deneyimler yaptı mı? Seninle iyi mi geçti?


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?