Aşkın ifadesi -Sevgi mesajları | AskKenti

Aşkın ifadesi -Sevgi mesajları

yorum yok
648 okuma
12 Ocak, 2018

Aşk, tek sözcük fazla sıcaklık hissi yaratır. Bir ilişki sevgisi kusursuzluk hissi verir. Aşk, hepimizin duygularımızı, hayatlarımızı, düşüncelerimizi, vücutlarımızı, sahip olduğumuz tümşeyleri paylaştığımız bir hayat arkadaşı anlama gelir ve aslından sevilen insanlar talihli olabilir.

Sevginin ilk aşaması sırasında, tutku ve tümşeyleri birbirleriyle paylaşma ihtiyacı oldukça güçlüdür. Onlara ne denli fazla sevdiğinizi her zaman başkalarına farklı şekillerde anlatırsınız. Bu ise Aşık kısmında , aşıklar çiçekler, yıldızlar, ay söz ve böylelikle onların daha çok fazla duygusal şeyler sevgiyi getirmek ifade dileği.

Her birimiz kendi sevgimizi ifade etme yolumuz var. Bazıları kendi şiirlerini yazarlar. Diğerleri duygularını kısa mesajlarla ifade eder. Bazıları fazla uzun mektuplar yazıyor ve bazıları duygularını yansıtan şiirler arıyor. Birbirinize armağan verme , sevgi mesajları paylaşma, toplantı yapma, beraber hayatın keyfini çıkarma ve başka bir çok benzer etkinlik , aşık olma ilk adımını karakterize eder .

Evet, aşk sırlarla doludur. Sevginin gücü, asla inanmayacağınız insanları şiir yazmanın mümkün kılmaktır. Sıradan rasyonel insanlar bile, aşık olduklarında rüya gibi bir görünüm elde edin ve aşk mektubu yazmaya başlayın. İngiliz yazar PG Wodehouse hikayelerinin çoğunda bu konuda mizahi ve hassas bir şekilde yazdı.

Ancak en iyi şey, bu aşk mesajlarından birinin yıllar sonra ellerine düşmesi. Eğer birisi sevgilisini / sanatçısını gösterdiyse, bu aşk mesajlarının gerçekte kendisinden geldiğine inanmaz .

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Van Sohbet   Genel olarak Van sohbet sitelerine bağlanan kişilerin ...

aşkın gücü

Hayatın Anlamı Hayatımda yalnızca Tanrı ve dünya hakkında düşündüğüm ...

Aşkım Bir Rüya Gökyüzüne baktığımızda suratını görüyorum, senin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?