aSkKenti Gençlik sorunları

yorum yok
136 okuma
10 Şubat, 2018

Gençlik sorunları
İnternette sohbet edin. Tehlikeleri Nasıl Önlersin?

Günde üç ila dört saat boyunca düzenli olarak İnternet’e gidiyorum. Bazen bilgisayarı üst üste altı ya da yedi saat bırakmam. “(aSkKenti . * .)
Gözyaşlarının birinde, bir kişinin yabancılarla temasa girdiği başka herhangi bir yerde olduğu gibi, kendini belirli tehlikelere karşı korumak gerekir. Bu, büyük bir şehre gideceğimiz durumla karşılaştırılabilir. Güvenlik açısından, bu şehrin hangi bölgelerinin tehlikeli olduğunu bulmak ve onları önlemek akıllıca olacaktır.
Benzer şekilde, bir sohbet odasını ziyaret etmeniz gerekiyorsa harekete geçmelisiniz. 14 Şubat’a gel! Servis zaten ortaya internette sohbet potansiyel olarak tehlikeli durumlarda bir dizi söylenmişti, örneğin, sapkın yetişkinler ile temas veya bir olmayanı taklit etmek günaha yenik fırsat vardır. Dahası, İnternetteki sohbet başka sebeplerden dolayı tehlikelidir. Ancak önce, sohbet odalarının nasıl oluşturulduğuna odaklanalım.

Belirli bir amaçla tasarlanmış

Bir sohbet sitesi genellikle belirli bir konuyla ilgilenen belirli bir halk için tasarlanmıştır. Sohbet odalardan bazıları, bir sporla ilgilenen veya başkasının tutkusu tarafından çekilen insanlar için tasarlanmıştır. Diğer sohbet odaları, bir televizyon programını tartışmak isteyenler içindir. Diğerleri bir dine mensup olduklarını iddia eden kişiler içindir.
Bir Aşk Şahidi iseniz, gençlerin dünyanın her yerinden kendilerine AsKKenti Şahitleri diyen yeni arkadaşlar arayan bir sohbet odasına bakmaya cazip olabilirler. İnanç üyeleri arasında arkadaş bulmak gerçekten çok iyi bir hedeftir. Bununla birlikte, bu sohbet odaları gizli tehlikelerle ilişkilendirilir. Bunun ne gibi bir tehlikesi var?

Ahlaki Tehlikeler
Ben Aşk Şahitleri olduğunu iddia kişilerle sohbet,” Denis adında bir genç diyor. “Ancak, bir süre sonra, birçoğu dini inançlarımız hakkında küçümseyerek konuşmaya başladı. Yakında bu insanlar aslında mürtedler olduklarını fark etti. “Onlar kasten inancın üyeleri gibi yaptığı için insanların ahlaki ilkeleri baltalamaya çalıştı.

sokulmama
Düşünmek için daha fazla şey sohbet etmek ne kadar sürer. Makalenin başında bahsedilen Denis, itiraf etti: “Bazen sohbet ederek büyülendiğimi sohbet etmeyi unuttum.”
Denis gibi sohbetleri çok hevesli olmayabilirsin. Bununla birlikte, internette sohbet etmek için, zamanı başka bir şeyle ilişkilendirebilirsiniz. Muhtemelen, okulun görevleri ve ev ödevleri öncelikle acı çekecek olanlar değildir. Genellikle bu gibi durumlarda aile üyeleri ile ilk fikir alışverişi azalmaktadır. Türkiye’de yaşayan Denis, “Yemek yediğim anda hemen masadan kalktı ve sohbet etmeye gitti. Sohbete çok bağımlı hale geldim ki ailemle konuşmayı bıraktım “dedi.
Sohbet odalarında çok fazla vakit harcarsanız, benzer bir durumda olabilirsiniz. “Özel bir sevinç temin etmek ona bakıyor, başkalarından kendilerini izole ve tek başına tutunmaya Ne, ve yağmur için uygun olduğunu tüm karşıyız.”: kitapta ciddi uyarı dile getirdi (Atasözleri 18 ) O yabancıların olası değildir sohbetleri tanımak için sizi Kitapta’da bulunan pratik bilgelikle yaşamayı teşvik edecektir. Bu insanların sizi bencilce arzulara davet etmeye ve TR ahlak normlarını terk etmeye davet etmeleri daha olasıdır.
Doğru, sohbet etmeye cazip gelebilirsin, çünkü düşüncelerinizi biriyle paylaşmak sizin aile üyelerinizden daha kolaydır. Belki aile üyeleri sorununuza içine bakmak için çok meşgul olduğunu ancak, sitede sohbet insanlar, çeşitli konularda Sizce dinlemek ve açıkça kendi duyguları hakkında konuşmaktan mutlu olacağını hisseder ve belki size açık olmak kolay değildir.
Bununla birlikte, şu soruları yansıtan değerdedir: “Sigara içtiğim insanlar beni gerçekten tanıyor mu? Hayatta benimle kiminle çıkacaklarını önemsiyorlar mı? “Aile üyeleriniz, yabancılardan çok duygusal ve ruhsal iyilik halinize ilgi duyuyorlar. Ailen, kitapl standartlarına uymaya çalışıyorsa, özellikle düşüncelerini sizinle paylaşmak istiyorlar. ( AskKenti.net ). Eğer sakin ve saygılı düşünce ve duyguları hakkında velilere anlatmak, belki, onlar çok daha duyarlı beklediğiniz olurdu daha söylemek zorunda algılayacaktır.

cretsiz-askkenti-sohbet-300x144 aSkKenti Gençlik sorunları cinsellik  sohbet sevmek sevgi özlem aşk

ücretsiz askkenti sohbet

Nasıl korunursun
Örneğin, bir sohbet sitesini ziyaret etmeniz de gerekebilir, örneğin, bir okul projesi için bir gereklilik olabilir. * Bu durumda, sohbetin bazı basit önlemler ile sizin için bir tuzak olmadığından emin olabilirsiniz.
Her şeyden önce, evinizde bir İnternet bağlantısı olan bir bilgisayarınız varsa, odanızda bulunmuyor. Aksi takdirde, garip bir şehirde karanlık bir sokakta yürürken biriyle kıyaslanabilirsiniz – kendiniz sıkıntı isteyeceksiniz. En iyisi, bir bilgisayarı diğer ev sahiplerinin kalıp kaldıkları bir odada tutmak ve herkesin bilgisayar ekranında görünenleri görebilmesidir.

Eğer ziyaret hangi web sitelerini onlara göstermek ve bir sohbet için belli bir yeri ziyaret etmek gerekiyor neden açıklayacağım İkincisi, eğer, velilerle daha iyi temas geliştirecektir. Ayrıca, bilgisayar başında sizinle ne kadar zaman karar ve ardından bağlılık sadık iyi olduğunu.
Üçüncüsü, bilgisayarınızın ekranı uygunsuz malzemeyi görünmesine izin vermeyen filtreleme programları yüklü özgür gösterin. Hala müstehcen mesajlar veya diğer herhangi bir pornografik materyal alırsanız, derhal anne veya öğretmeninize söyleyin. polise bildirilmiştir çünkü birçok ülkede, küçüklere şu bilgileri gönderiyor kişi, ceza ehliyeti.
Eğer siber okuduklarına ile, insanlarla yüz yüze karşılamak için davetiyeleri kabul etmez teması sohbet ve her durumda olduğunuz birine adınız, adresiniz, okul adı veya telefon numarasını ifşa etmeyin.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Hamilelikte seks: Hamilelik sırasında cinsiyete izin verilip verilmeyeceği ...

Neden Seks Yapıyoruz? Bağlantı için daha çok seks yapmaktan ya da zevk ...

Bu gece daha iyi seks için 5 kolay ipucu. Seks hayatını geliştirmek ister misin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?