Besinler düzgün kullanıldığında zararlı değildir

yorum yok
102 okuma
17 Şubat, 2018

Genel olarak, gittikçe daha fazla yerinden olmaya, daha dengesiz yemek yemesine ve aynı zamanda her eğilimi kendi normlarına göre taçlandırmaya çalıştıkları söyleniyor. Bu eğilimlerden biri, kesinlikle, yıllardır pazarda sızan çeşitli diyet takviyelerinin seli. Maalesef, bu ürünlerin birçoğu olgunlaşmamış ve aşırı dozda verildi. Ancak doktorlar ve eczacılar tarafından tavsiye edilen çok iyi düşünülmüş ilaçlar da vardır.

Neredeyse hepimiz evde bir şekilde ya da başka bir besin takviyesi olacak. Ünlü Reçel “AZ vitaminleri”, kaslar ve sinirler için özel magnezyum takviyeleri veya çok popüler diyet takviyeleri olun. Bir şey bulunacak. Bu tür ürünler hakkındaki görüşler açık bir şekilde coşkulu ya da yıkıcı bölünmüştür .

Diyet takviyeleri:

Muhtemelen diyet takviyesi almak için en önemli neden gerçek tıbbi uygunluğudur. Ek mikro besinlerin hayati önem taşıdığı çok iyi anlaşılabilir uygulamalar var. Karmaşık operasyonlar sonrası, şiddetli bir viral veya bakteriyel enfeksiyon sonrasında, hatta kanser hastalarında, kemo veya radyoterapiden sonra yapısal bir tedavi olarak. Buna ek olarak, aynı zamanda vejetaryenler ve yalnızca et yemeyen ekmek, et yemeyen vejetaryen ve ekmek ve et yemekleri için tohum ekmeği önerilir.

 

Eleştirmenler bazen çok genel bir alarm verir; çünkü insanların, kendi beslenme gereksinimlerinin çok ötesine geçen ya da onlarla eşleşemeyecek kadar önceden uzman tavsiyesi olmadan uyuşturucu satın almak eğiliminde olduğunu biliyorlar. Kısmen hastanede böyle bir tüketiciye karşı safça sona eriyor. Bununla birlikte, sorumluluk sonunda alıcı veya hasta yatar. En iyi durumda dengeyi kurmak için hangi eksikliği gidermek zorunda olduğunuz konusunda daima bilgilendirilmeli ve güncellenmelidir ve ayrıca aklımdadır: İyi ve daha az iyi ürünler vardır.

Tıbbi önemi olan eksiklikler için, ilk çağrı merkezinin bir eczane olması gerekir. Köşedeki indirimli mağaza sadece sağlık kısıtlamaları olmaksızın halka uyarlanmış ürünler sunuyor. Ciddi vitamin veya mikro besin yetersizliği olan bu “tıbbi olmayan” ürünler telafi edemez.

Mikrobesin nedir ve ne yapabilirler?
Vitaminler | Mineraller | İz elementleri | İkincil bitki maddeleri | Yağ asitleri | Amino asitler | Probiyotikler | prebiyotikler

Elma ve vitamin hapları
Ne yazık ki, beslenme gereksinimine çözüm kolay değildir.

İnsanlar günlük beslenmelerinde neredeyse her çeşit mikro besleyici maddeyi emerler. Bununla birlikte, özellikle vurgulanan durumlarda hayati maddelerin asıl ihtiyacını yiyecekle destekleyerek telafi etmek yararlı veya gerekli olabilir.

Farklı mikro besin maddelerinin fiziksel ihtiyacı bir ömür boyu değişir. Daha önce rahimde olan bu, bebeğin sağlıklı gelişimini ve büyümesini teşvik etmek için son derece önemlidir. Emzirirken annenin ve çocuğun gereksinimleri karşılanmaktadır. Bir çocuğun hâlâ genç bağışıklık sistemi, bir yetişkinin bağışıklık sistemi gibi bireysel olarak teşvik edilecek ve güçlendirilebilir. Ancak burada da hayati maddeler için ihtiyaçlar tamamen farklıdır. Yaşlı insanlarla aynı şey. Besin maddesi ihtiyacı yaşamın ikinci yarısında kaymıştır ve bireysel yetersizlik için öncelikleri belirlemektedir.

Takviyeleri aşırı dozda alabilir misin?
Hayatta herşeyde olduğu gibi, çok fazla ve çok az var . Tek tek bir vaka için, gereken her bir besin maddesi için, minimum eşik ve maksimum sınırı bilmek çok büyük bir uzmanlık gerektirir. Bu nedenle, daha iyi tavsiye doktor veya eczacından edinilebilir.

Çözüm: sistem olarak bireysel çeşitlilik
Doğru ürünü bulmak, en iyi ihtimalle, bir üreticinin beslenme tıbbı alanında kendi araştırmalarını yaparak , tıbben ilgili tüm değişkenleri karşılayacak bir dizi ürün oluşturmasını sağlayacaktır. Bu üreticilerin birine Orthomol denir . Langenfeld’de bulunan şirket, ürünleriyle, hatta çocuklar, cinsiyet, menopoz, çocuk arzusu vb. Için özel ihtiyaçları kapsar.

Beslenme tıbbı ürünlerinin talebe özel bir bileşiminin önemi oldukça saldırgan bir şekilde vurgulanmaktadır. Ancak o zaman, bir duruma veya tıbbi bir göstergeye ihtiyaç duyabilir, bunun sonunda genel bir durumu iyileştiren uygun bir paketle eşleştirilebilir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

saç bakımı HACIM VE PARLAKLIK Burada hacimli bir saç için neler ...

1:Herkes iki dakika dişlerini fırçalamalı! Herdecke Üniversitesi'nde diş ...

Çocuklar İçin Sağlıklı Yemek Çocuklarınızın ve Gençlerinizin Daha ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?