Bu gece hayatını nasıl geliştirirsin?

yorum yok
36 okuma
17 Nisan, 2018

Bu gece daha iyi seks için 5 kolay ipucu.

Seks hayatını geliştirmek ister misin ? Çoğu insan yapar. Cinsel olmak, bir çiftin yapabileceği en sağlıklı şeylerden biridir. Sadece duygusal sağlığınız için iyi olan biriyle fiziksel bağlantı yapmakla kalmaz, fiziksel olarak sizin için harika olabilir, zevkli değil. Aktif, devam eden cinsel ilişkiye sahip insanlar, daha mutlu ve daha iyi fiziksel sağlıkta olma eğilimindedirler ve bunu yapmayan meslektaşlardan daha uzun yaşarlar. Çiftler mutlu olduğunda, sağlıklı seks hayatları – ayda en az iki kez ilişki kurarak tanımlanır – genel olarak daha mutlu olduklarını ve hayatın devam eden streslerini daha iyi ele aldıklarını bildirirler.

Aşağıda, kendi cinsel yaşamınızı bu kadar çabuk yapabilecek beş basit adım vardır. Sadece bir ya da iki tane izleseniz bile, bazı faydalar elde etmelisiniz.

1. Gerçeği söyle.

Bu iki şey anlamına geliyor. İlk olarak, partnerinize seks hayatınız hakkında ne hissettiğinizle ilgili gerçeği anlatmak anlamına gelir. Daha fazla frekans istiyorsanız, bunu isteyin. Daha fazla ön sevişme istiyorsan, bunun hakkında konuştuğundan emin ol. İkinci anlam, deneyimlerinizle ilgili gerçeği anlatmaktır : Eğer daha fazla ön sevişmeye ihtiyaç duyduğunuz için orgazm probleminiz varsa , dürüst olun. Seksden önce öpüşmeye ihtiyacın varsa, söyle. Doğruyu söylemek, cinsel olarak neye ihtiyacın olduğuna ve onunla ilgili bir tartışmaya sahip olman gerektiğine dair dürüst olmak demektir. Bunun hakkında konuşmaktan çekiniyor olabilirsiniz , ama unutmayın ki, çiftler bu konuda iletişim kurduklarında en iyi seks gelir.

2. Ne istediğini sor.

Bu şu şekilde seslenebilir:

“Size cinsel ilişkiye girmeden önce ön sevişmeyi daha çok istediğimi söylemek istedim.”
“Yatak odasında cinsel ilişkiye girmeden önce gerçekten yatak odasının dışına daha fazla öpüşmek ve dokunmak istiyorum.”
“Her zaman kullandığımız pozisyondan ziyade yatakta farklı pozisyonları denememizi istiyorum.”

Gerçekten istediğini sormak, daha iyi ve daha tatmin edici bir cinsel ilişkiye sahip olmak için büyük bir adımdır. Unutma, harika seks yapan çiftler öyle konuştu, çünkü onlar hakkında konuştular. Ne istediğini sorduğunda büyük seks biter, çünkü daha tatmin edici bir deneyim.

3. Gidelim.

Engellilikleri bırakmak, cinsiyetinizi daha iyi hale getirmenin harika bir yoludur. Bu samimiyet sırasında daha fazla rahatlamaya çalışmak anlamına gelebilir . “Cinsiyetin nasıl görüneceği” ile ilgili fikirlerin ortaya çıkması anlamına gelebilir. Uzun zamandır partnerinizle denemediğiniz veya henüz yapmadığınız yeni bir ön sevişme denemesi yapıyor olabilir. Salıvermek aynı zamanda farklı bir senaryo ile sevişmeyi, sonra öpüşmeyi ve sonra ön sevişme gibi deneyimlemenizi ifade edebilir. Belki salıvermek yeni bir pozisyon deniyor ya da partnerinizin kendi zevklerinin nasıl olduğunu keşfediyor, ki bu gerçekten nasıl dokunulmak istediklerini öğrenmenin harika bir yolu olabilir. Engellerinizin partnerinize gitmesine izin vermek, bağlantı kurmak, yakınlık oluşturmak ve ilişkinizi güçlendirmek için harika bir yol olabilir.

4. Bir doktora ya da terapiste bakın.

Bazen, tıbbi konular bir çiftin cinsel ilişkisine zarar verebilir. Anti-depresanlar, uyku ilaçları, kalp ilaçları ve alerji ilaçları gibi bazı reçeteli ilaçlar , ereksiyonlarla ilgili zorluklar, orgazm problemi ve arzunun olmaması gibi cinsel işlevsellik sorunlarına neden olabilir. İlaçlarınızın herhangi bir yan etkisi olup olmadığı konusunda doktorunuzla konuşmak iyidir. Bazen farklı bir ilaca geçmek, işleri düzeltebilir; Seks yaptığınız zaman ilaçlarınızı almanız da yardımcı olabilir.

Diğer durumlarda, bir çift terapisti birlikte görmek, cinsel ilişkiniz hakkında nasıl hissettiğiniz hakkında konuşmanıza yardımcı olacak ve ilerleyen şeyleri düzeltmek için bir plan hazırlamanıza yardımcı olabilir. Sertifikalı seks terapistleri, yatakta daha uzun süre dayanmak da dahil olmak üzere cinsel işlevsellik sorunlarına çözüm bulmanızda size yardımcı olabilir.

5. seks hayatınıza öncelik verin.

Hayatında öncelikli olan şeyler başarılır. Daha iyi yemek için bir hedef belirlerseniz, muhtemelen yemeğinizin farkında olmanız muhtemeldir. Daha fazla uyku almak için bir hedef belirlerseniz, daha erken yatmaya gidersiniz. Daha iyi bir fiziksel ilişkiye sahip olmak için bir hedef belirlerseniz, daha fazla zamana yatırım yapacaksınız. Benim özel pratikte çalıştığım çoğu çift, haftada en az bir gece birlikte yatağa gitmeye çalışmayı hedef olarak belirlemeye karar verdi. Birlikte yatağa girerek, genel olarak ilişkide dokunma, konuşma, öpüşme ve cinsellik artarlar. Yatağa gitmeye hazır değil misin? Öyleyse partnerinize neden olmasın diye konuş. Sorunlar ilişkide tezahür ederse, ya onları düzeltin ya da ne olduğuyla barış yapın. Fiziksel olarak bağlantıyı kesmek ilişkiniz ve sağlığınız için kötüdür. İlişkinizi ve cinsiyetinizi bir öncelik haline getirerek, Neden seks yapıyoruz 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Hamilelikte seks: Hamilelik sırasında cinsiyete izin verilip verilmeyeceği ...

Neden Seks Yapıyoruz? Bağlantı için daha çok seks yapmaktan ya da zevk ...

Türkiye Lakabı Yerli Playboy Olarak Bilinen ve İnstagram Hesabından Kadınlarla ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?