chat | AskKenti

chat

yorum yok
1.450 okuma
2 Şubat, 2018

Yüz Yüze Konuşma için Ortakları Bulma
Aşkenti , aynı bölgede yaşayan ve birbirinizin ana dillerini öğrenmek isteyen insanlarla bir araya getiren bir dil değişim platformudur. Bölgelerinde yaşayan bir görüşme ortağını bulamayanlar metin sohbet veya görüntülü sohbet (Aşkenti.net) kullanabilirler. Genel olarak, uzun vadeli bir ilişki için, özellikle sizinle yüz yüze görüşmeler yapmak için düzenli olarak buluşmayı planlıyorsanız, sizinle aynı çıkarları olan birilerini bulmak idealdir.
Aşkkenti.net başta , türkiye ,Almanya, Avusturya ve İsviçre’de yaşayan ve ikinci bir dil öğrenmekte olan ve birbirlerine daha çok nazik davranmaya ve “Sohbet” ortaklarına kendi anadillerini öğretmeye istekli olan kişileri birbirine bağlar. Dil partnerinizle bizzat tanışmayı ya da Aşkkenti’de onlarla konuşmayı seçebilirsiniz. Bu platformda 100.000’in üzerinde üye var.
Aşkenti.net, bölgenizde yaşayan ve ana dili öğrenmek isteyen, karşılıklı olarak kendi dillerini öğrenmek isteyen kişileri (Türkçe) ücretsiz olarak öğrenmenizi sağlayan 40.000 aktif üyesi olan bir Chat ,site platformudur. Buna ek olarak, orada özel odalarda konuşama veya öğren’me bulabilirsiniz.
Türkiye, aynı bölgede yaşayan insanların yüz yüze görüşmelerini ve birbirlerinin ana dillerini öğrenmelerini sağlayan “Sohbet” stil sohbet alışverişi alternatifidir. Tabii ki, bizzat görüşmek kesinlikle gerekli değildir. İş ortakları konuşmak’ta da görüşebilir veya e-postalarınızı, kısa mesajlarınızı değiştirebilir, telefon görüşmeleri yapabilir veya sohbet edebilir.
Aşkneti , türkiye’de yaşayan insanların mahallelerinde, diller de dahil olmak üzere neredeyse her konuda yardımcı olacak özel öğretmenler veya öğretmenler bulabileceği bir web alanıdır . Bununla birlikte, “Sohbet” olarak özgürce bir chat öğrenmek için ortak bulmak için bir olasılık da var. Bu ücretsiz servisle ilgileniyorsanız yukarıdaki bağlantıyı takip edin.
Dostca , başlangıçta yetişkin, üniversite öğrencileri tarafından geliştirilen ücretsiz bir Sohbet sitesi. Türkiye’de yaşayan yabancılarla yabancı dil öğrenen Türkçe anadillerini birbirlerine yüz yüze görüşmelerini ve birbirlerine dil iletişim becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olmasını sağlar.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Konya Genç sohbet odaları İç Anadolu bölgesinin manevi huzuru, Mevlana ...

Görükle Bursa sohbet odaları Bursa'da  Uludağ Üniversitesi ve çevresinde ...

Flirt chat:   In the flow of life, without knowing where you are, time and ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?