Cinsel Fantazilerle sohbet odaları | AskKenti

Cinsel Fantazilerle sohbet odaları

yorum yok
2.895 okuma
7 Mayıs, 2018

İnsanlar beşeri ve nefisleri olan varlıklardır. Elbetteki duygu ve düşüncelerini eyleme geçirmek bazen toplum ve yaşadığımız çevre bakımından mümkün olmamaktadır. Fakat nefsimiz ve gerçek hayatlarımız arasında ki nötr – zıt kavramlar nedeniyle bastırılmış duygulara fantezi denmektedir. Fantaziler gerçek hayatta kolay kolay gerçekleştiremeyeceğimiz hayal ürünü dürtülerdir. Ve fantazilerimizin düşüncelerimizde sonu ve sınırı bulunmaz. İşte tam bu noktada internet ve tabiki sohbet odaları devreye giriyor. kısmen bedava sohbet odaları , cinsel fantaziler chat, sıcak ateşli bayanlar sohbet gibi isimlerinden de anlaşılacağı üzere içimizdeki bastırılmış duyguların kelimelere veya karşı cinse klavye arkasından rahatlıkla dökülebileceği sohbet odalarıdır.

 

Gay olan fakat kimliğini saklamak zorunda olan bir birey kendisi gibi cinsel eğilimlere sahip kişilerin olduğu toplu sohbet odalarının Gay sohbet, Bursa Gay, İzmir chat, Gay Arkadaş arıyorum başlıklı bölümlerinde rahatlıkla kendi kimliğini dışa vurabilir, arkadaşlıklar dostluklar edinerek gerçekte yaşayamadığı fantazilerini paylaşabilir. Bazı itiraf içerikli web sitelerinde insanlar başından geçen olay veya yaşamak istedikleri fantazileri forum şeklinde yazarak bu alanda ilgisi olanların yazıya yorumları sayesinde başka kişilerle sohbet etmek olanağı buluyor. Fakat bu süreç hızlı ve akıcı değildir. Düşünsenize yazı yazıyorsunuz ve o yazının altına gelecek yorumu bekliyorsunuz fakat sitenin onaylaması, karşı tarafın yorumu yazması bazen saatler bazen ise günler sürebiliyor. Yani beklenti ve asıl amaçlar havada kalırken, akıcı bir sohbet bütünlüğüde sağlanamamış oluyor. Peşinden de büyük bir beklenti içinde açmış olduğunuz konu hakkında hevesiniz tamamen kursağınızda kalmış oluyor.

 

Tam da bu noktada askkenti.net olarak biz devreye giriyoruz. Kullanıcı arz – talep paradoksuna göre çözümler üretiyoruz. Başka sitelerde olduğu gibi chat odaları ücretli, chat odaları kısmen ücretli gibi maddiyat içeren bir yaklaşımdan uzak şekilde ister laptop ister mobil sohbet üzerinden bağlanın askkenti.net sitesinde  tüm sohbet kanallları bedava hizmet vermekte. Lezbiyen Sohbet, Olgun bayan arıyorum, tek gecelik ilişki chat, trans bireyler sohbet, azgın sohbet içerikli fantezi içerikli cinsel chat odalarından birinde veya aynı anda bir kaçında görüntülü sohbet edebilir doyumsuz vakit geçirebilirsiniz. Fantazileriniz sırrımızdır.

 

 

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Batman Sohbet   Batman sohbet hattı 5 yıldır kullanıcılar adına ...

NOSTALJİK CHAT  2000 li yıllarda interneti kullanmaya başladığımızda ram ve ...

SICAK SOHBET ODALARI ERZURUM Oltu taşı demek Erzurum demektir. Her ne kadar ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?