Düzenli olarak seks yapmanızın 5 nedeni

yorum yok
141 okuma
14 Ocak, 2018

Düzenli olarak seks yapmanızın 5 nedeni
Sevgi,sohbet,eğlence,arkadaşlık

Seks çevresindeki zorluklar, çiftlerin evlilikte en çok karşılaştıkları nedenlerden biridir. Ancak, bunun sebep olabileceği tüm kavgalara rağmen, bunu yapmanız ve düzenli olarak yapmanızın birçok nedeni vardır. İşte beşì.

Bir Sohbet yazarı danışmanı olarak, yatak odamdaki güçlük yüzünden bana gelen bir çift çift görüyorum. Aslında, bu, çiftlerin danışmanlığa gelmesinin en yaygın nedenlerinden biridir. Maalesef, bir sürü çift, ilişkiniz için yapabilecekleri harika şeyleri fark etmeden (ve kişisel olarak) cinsiyete karşı savaşıyor. Sık sık seks yapmak için başka iyi nedenler var. İşte 5:

1. Seks, ilişkinizin geri kalanı için bir metafor
Bir çift iyi bir ilişki yaşıyorsa genelde iyi bir cinsel yaşam geçiriyor. Ve karşılıklı da doğrudur. Yani, eğer yatak odasında mücadele ediyorsa, genellikle ilişkilerinde mücadele ediyorlar. Yatak odası ve ilişkiniz ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlı. Dolayısıyla yatak odasında eğlenceli seks ler bağlanmanız sizi yatak odasının dışında daha sık bağlamanıza neden olacaktır.

Okuyun mutlu bir evlilik için seks gerekli mi?
2. Arkadaşların‘a göz atmaktan daha iyi
Gece Arkadaşların’a göz attığınız her zaman düşünün. Elbette, eski arkadaşları yakalamak ve herkesin neye sahip olduğunu görmek güzel. Ama bunu düşündüğünüz zaman, hiç kimse eşinizden daha önemli değildir. Ve hayvanların aptal videolarını veya diğer insanların çocuklarının sevimli videolarını görebilirsiniz, ancak yatak odasındaki eşinizle olabildiğince duygusal olarak Arkadaşlarınız’a bağlanamazsınız.

3. Sağlığınız için iyi
Bu doğru. Birçok çalışma, seksin birçok sağlık yararı olduğunu göstermektedir . Örneğin, cinsiyet kalp atış hızınızı arttırır, kalori yakar, daha iyi uyumanıza yardımcı olur ve hatta daha az stres ile ilişkilendirilir. Daha güçlü bir bağışıklık sistemini geliştirdiğini ve hatta daha uzun yaşamanıza yardımcı olabileceğini söylememek gerekir.

4. Size daha yakın birlikte gelir
Seks, sizi ve eşinizi oda arkadaşınız olmaktan ayrı ayarlayan tek şeydir. Bu, birbirinizle benzersiz olarak paylaştığınız, başkasıyla paylaşmadığınız tek şeydir. Bu nedenle, sizin ve eşinizin romantizm, sevgi ve tutkuları birbirlerine herhangi bir yerde (veya başkasıyla) ifade edemeyecek şekillerde ifade etmeleri için benzersiz bir yol haline gelir.

5. – evde Aşk
Çocuklarınız varsa, dışarı çıkmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Bir bebek bakıcısı bulmanız, ikinizin de hoşunuza giden bir yer bulması ve daha sonra bebek bakıcınızı eve götürmek için zamanında olması gerekir. Ve dışarı çıksanız bile filmi ya da restaraunt’tan hoşlanacağınıza dair bir söz yok. Ancak seks yapmak sık sık rastladığınız randevularla çıkmak gibidir. Ve kendi evinizin rahatlığını bırakmanız bile gerekmiyor. Ayrıca, evden ayrılmanız gerekmediği için bunu bir bebek bakıcısı bulmanıza gerek kalmadan istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

erkekister-300x300 Düzenli olarak seks yapmanızın 5 nedeni cinsellik  tutku sohbetler sohbet sevgi aşk


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Hamilelikte seks: Hamilelik sırasında cinsiyete izin verilip verilmeyeceği ...

Neden Seks Yapıyoruz? Bağlantı için daha çok seks yapmaktan ya da zevk ...

Bu gece daha iyi seks için 5 kolay ipucu. Seks hayatını geliştirmek ister misin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?