Fark yaratan bir seks – aşk hayatını tekrar tazeleyin

yorum yok
143 okuma
29 Ocak, 2018

Yatakta oldukça fazla rutin uzun solukta sıkıcı olabilir. Sevgi sevenlerinin yeni fikirlerle yenilenmesi daha da önemlidir.
Pek çok temasta iri bir sorun , aşk yaşamı çok az çeşitlilik sunuyor. Yani cinsiyet basitçe rutin bir hale gelebilir, ki uzun vadede de ortaklaşa iş üstünde olumsuz bir etkisi bulunmaktadır.

Tabii ki, bir gün günlük yaşamın geldiği uzun vadeli ilişkilerden kaçınılamaz. Bununla beraber, can sorunu alan okumak ve yeni bir şey daha sık denemek doğrulusunda düşen aşk hayatına ivme geri getirmek mümkündür.

Seks esnasında rutine karşıt basit araçlarla
İlişkiyi daha tutkulu gerçekleştirme amacıyla , basit yöntemler çoğunlukla yeterli olacaktır. Her iki ortakların da hayal gücü ve hoşgörü gereksinimi vardır.
Bir anlaşmazlığın sonrasında uzlaşma bile oldukça karmakarışık olabilir. Nadiren değil, gün seks yapmaya başladığında çok güzel.

Daha çeşitlendirilmiş bir aşk yaşamı için pek çok olasılık var. Her şeyden önce, her iki ortak da eğlenmek önemlidir.

Aşağıda burada anlatılan olasılıkların aşk hayatınıza nasıl yeni bir ivme kazandıracağına ilişkin ipuçları veriyoruz.

Yüksek sesle ve bırak gitsin
Birkaç kadın ve adam, seks yapmak istemiyor, fakat cesaret edemiyor. Bu yüzden aşk hareketinde yüksek sesle inlemek isterler yada cinsel ilişki sırasında aklına gelen pis kelimeleri telaffuz ederler.
Sahilde seks gerçekleştirme
Genellikl sıcak yaz aylarında, seks arzusu bilhassa harika. Birçok çiftler daha sonra tenha bir kumsalda seks yapmayı hayal eder.

Böylece kum, güneş, rüzgar ve su çok hoş bir atmosfer temin eder.
Buna ilave olarak, duyular güneş doğrulusunda keskinleştirilir ve su hayal gücüne ilham verir.
Ancak, tatilinizi yabancı ülkelerde geçiriyorsanız, dikkatli olmanız gerekiyor. Birçok ülkede sahilde seks gerçekleştirme yasaktır. Kuyu Samimiyet bir değildir ki nedenle ilgili hükümleri kendilerini bildirmelidir ince ve hatta hapis biter.

Herkese açık cinsiyet
Kumsaldaki seks kadar heyecanlı olduğu şekilde, genel bir yerde seks yapıyor. Elbette, yakalanacağınız bir tehlike var, çünkü her şeyden önce, kamuya açık yerlerde cinsel ilişki yasaklanıyor.

Ancak tam da bu risk ve birçok insana özellikle hitap eden yasaya aykırı bişi yapma olsılığı var. Anketlere göre, tüm Almanların yüzde 60’ı seks oyunları açık havada seviyor.

Kamuoyunda aşırı derece alaka göstermeden seks yapmak amacıyla iyi bir yol araba . Bu, ıssız bir otoparkta park edilebilir. Bununla birlikte, keşfedilmekle beraber gerginliği arttıran belirli bir risk söz konusudur.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Hamilelikte seks: Hamilelik sırasında cinsiyete izin verilip verilmeyeceği ...

Neden Seks Yapıyoruz? Bağlantı için daha çok seks yapmaktan ya da zevk ...

Bu gece daha iyi seks için 5 kolay ipucu. Seks hayatını geliştirmek ister misin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?