Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar | AskKenti

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar

1 yorum
3.372 okuma
1 Haziran, 2018

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar:

İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara yalnız kalmak isteseler de çoğu kişi için yalnızlık tercih edilen bir yaşam yöntemi değildir. Yalnız kalan kişilerin psikolojik olarak kendi içlerinde bir savaş verdikleri görülmektedir. Son zamanlarda teknolojinin oldukça fazla geliştiği görülmektedir. Bu nedenden dolayı dijital haberleşme cihazları da oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Artık dijital haberleşme cihazları kullanıldığı için okul arkadaşlıkları, mahalle arkadaşlıkları ve iş arkadaşlıkları çok da fazla tercih edilir arkadaşlık yöntemleri değildir. Sanal alem arkadaşlıkları artık genç kesimin arkadaşlık kurma yöntemlerini belirlemeye başlamış bulunmaktadır. Bu da en fazla güncel olarak karşılıklı sohbet başlatıp her saatte sohbet edebilecekleri platformlar olan mobil sohbet odaları olarak bilinmektedir. Bu sohbet odalarında uzun süre sohbet edilebileceği gibi, sohbetin saatini de siteye girerek sohbet eden kişi belirlemektedir.

Güncel Chat Sohbetleri:

Yeni arkadaşlık kurmak isteyen kişiler chat odası üzerinden ister hemcinsleri ile isterse karşı cins ile arkadaşlık kurabilir. Arkadaşlıkların çoğunda güncel konuların tartışılabileceği ve konuşulabileceği gibi tek konu üzerine odaklanarak kişiler sohbet yapabilir. Düzeyli bir sohbet yapmak ve argo kelimeler kullanmamak daha iyi arkadaşlıkların ilk adımlarını atmak için mutlaka gereklidir. Chat ortamında yeni arkadaşlar ile konuşma başlatan kişiler kesinlikle bu ortamda iletişim kurduğu kişilerin de insan olduğunu unutmamalıdır. Saat sınırlaması olmadan sohbet edilebilecek bu ortamlarda kişi kendisi tekli olarak kişiler ile sohbet edebileceği gibi, istediğinde grup sohbetlerine de katılabilir.

Kaliteli Sohbetin Adresi

Teknolojinin son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişmesi sosyal medyanın da sıklıkla kullanılmaya başlanmasını sağlamıştır. Sosyal medya kullanımı genellikle insanlar tarafından mobil sohbet gerçekleştirilerek yapılmaktadır. Fakat sosyal medya hesapları üzerinden sohbet etmek isteyen kişiler görülme süresini birkaç dakikalık aralıklar ile fark edebilirler. Chat sistemi üzerinden sohbet etmek isteyen kişiler ise bu sistem üzerinden sohbetlerini birebir canlı bir şekilde gerçekleştirebildikleri için daha kaliteli ve birebir karşılıklı konuşuyormuş tadında sohbet edebilirler. Chat odalarına giriş sağlandığında chat odası isimlerine göre seçim yaparak sohbetin gidişatı belirlenebilir. Bu sistem üzerinden şehir odaları seçimleri de yapılabilmektedir.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Chat Sitesi Kuralları Nelerdir? İnternet üzerinden arkadaşlık kurma son ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Geçmişi unutmamak gerekir ama dönüp dönüp arkaya bakmak; insana zaman kaybettirir.
    Oysa çok çabuk geçiyor zaman onu en iyi şekilde değerlendirmek en güzelidir. başarılarının devamını diliyorum Eline sağlik ReGoR

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?