HEYECANLI - CANLI SOHBET ODALARI | AskKenti

HEYECANLI – CANLI SOHBET ODALARI

yorum yok
719 okuma
29 Nisan, 2018

Gençlik yıllarında keşfettiğimiz (kendi yaş grubuma göre bir ifade) internet jargonuna ait sohbete chat, odaya room, takma isime nickname veya rumuz diyerek İngilizce öğrenmeye başlamış bir toplumuz biz. Zamanında internet cafelerde geçirdiğimiz vakti veya gösterdiğimiz gelişimi ders veya üniversite sınavlarında göstermiş olsaydık şuanda bambaşka meslekler (hayalimizdeki) icra ediyor olabilirdik. İlk zamanlarda mail atarak (mektup kültürüne olan alışkanlık) cevap beklemek modası, sohbet kanallarını, odalarını keşfetmemizle birlikte kısa bir sürede geçti. Canlı sohbet odalarında önce bulunduğumuz ilin ismindeki sohbet kanalına sonrada diğer şehirlerin sohbet kanallarına geçiş yaparak heyecanlanan bir nesildik biz.. İzmir de yaşıyorsak İzmir sohbet kanallarına giriş yaparken, Ankara sohbet, Burdur sohbet, Sivas sohbet kanallarını keşfederek giriş yaptık. Sonra herkes herkesle özgürce tanışma olanağı buldu.

Kız kaçırmalar bile kendi köyümüzden çevremizden olurken, internetten tanışıp kaçtılar gibi haberler okumaya başladık. İnternetin hayatımıza yaptığı etkileri böyle binlerce örnekle açıklayabiliriz. Keşkelerle iyikilerle sonuç olarak internet bizim hayatımızda yadsınamayacak bir yer edinmiş bulunmakta. Hal böyle olunca da bu mecrada rekabetçi ve yenilikçi bir çok canlı reel sohbet odaları başkent kuruldu. Rekabet ise sohbet kanallarında, web sohbet kanallarında sürekli yenilik, değişim, farklılık ve farkındalıkla mümkündür. Peki internet, kolaylığı, sayısız nimetleriyle kullanıcılara sohbet etmek, sosyalleşmek, mobil web sohbet üzerinden kolay erişim gibi imkanlar sunarken biz neden askkenti.net ailesi olarak fark yaratmayalım dedik. Kurulduğumuz ilk günden itibaren ziyaretçilerimizin taleplerine yetişmeye onları alternatiflerle destekleyecek yeniliklere imza attık ve halada gelişmeye devam ediyoruz.

Örneğin Malatya sohbet kanalında sohbet eden kullanıcılarımıza nasıl bir jest yapabiliriz derken Malatyaya ait yöresel müziklerin çaldığı radyo programı yaptık. Bu sayede hem kullanıcılarımız daha bir şevke geldi, hemde memleket hasreti çeken kişilerin bam tellerine dokunmuş olduk. askkenti.net olarak insanları ortak bir paydada birleştirmiş olduk. Ortak yön ve noktalarınızı paylaşacağınız, Şanlıurfa sohbet,Adıyaman Sohbet, Menzil Sohbet, Diyarbakır sohbet sohbet odaları ile canlı sohbet odalarımızda hem memleketlinizle hasret giderebilir hem de maziye hüzünlü bir yolculuk edebilirsiniz. Memleketiniz memleketimizdir..


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?