Kadının orgazm sorunları

yorum yok
443 okuma
12 Ocak, 2018

Aşk Nedir ve Aşk bir doruğa ulaşmazsa ne yapmalı? Dört kadından biri, cinsel temasta seyrek yada doruğa ulaşmazlar. Bunun ne benzeri sebepleri olabilir ve mağdurlar cinsel tatmin bulmak amacıyla neler yapabilir? Dünyadaki en güzel şeylerin en güzeliyle alakalı her şeyi okuyun. Mag tarafından Sabine Stehrer
Dr. Elia Bragagna Viyana Wilhelminenspital de Cinsel Tıp ve Cinsel polikliniğine yönetmeni Avusturya Cemiyeti Başkan Yardımcısı bulunduğunu. Woody Allen daha önce sormaya cesaret etmediğini herkese açmak, ama her zaman seks hakkındaki bilmek dilediğiniz sonra ona gelenler, parasız sorar. Soruları sorarsan kadınlar Braganya, içeriğe göre sıklığa göre acıyı ilk önce cinsel ilişki içine sokar. Orgazm: İkinci en çok yardım arama bayanlar halsizlik muzdarip, çoğu üçüncü onlar yani onlar dünyanın en güzel şey ile alakalı en iyi şey yaşamaya sorunları var, uyarılma bozuklukları şikayetçi.

Dr. Fakat Bragagna, son anketlerin sonuçlarına dayanılarak hazırlanan başka istatistikleri hazırladı. “Buna göre, orgazm problemlerinden mustarip bayanların oranının yüzde 25 bulunduğu varsayılabilir. Bu, her dört kadından birinin zorluklarla karşılaşması yada cinsel temas esnasında asla zirveye ulaşması manasına gelmez. Bragagna. Ve aynı anda söylüyor ki: “Biz kaç kurbanları onu orgazm problemi hakkında bir şeyler biliyoruz, ve bu kadar zirve tecrübesi aramaya, ödemek zorunda kalacak, çünkü bir utanç.”

Orgazm cümlesi Yunancadan gelir ve “içgüdü” ve “arzu” demektir. Kadınların orgazm haline gelmeleri unsur bu kadar istek edilir? Haftada minimum iki kez yapılan ve orgazmla taçlandırılan seks, hem gövde hem de zihin veriyor, diyor Dr. Bragagna. Bilimsel çalışmalarda, aşkın doruğa eriştiği faydaları okumak gerekir. Liste ikili ilişkisi ve enerji desteği ve çeşme etkisine mutluluk duyguları hissi güçlendirilmesi, doku ve kalp hastalığı engel olur sıkılaştırır beden süresince bağışıklık sistemi amacıyla eğitim ve daha başarılı kan dolaşımı arasında değişen muazzam uzun.

Araştırmalara unsur olmak için git
Ama emek harcaması gerektiği benzeri orgazm ile çalışmazsa ne yapmalı? Woody Allen’in “Her zaman seks ile alakalı bilmek istedikleriniz, ancak sormaya cesaret edemediğiniz” classic filmimizde, İtalyan Gina kocası Fabrizio’nun seks esnasında seks yapması ile ilgili problemleri bulunmaktadır. Şans eseri, balkonda olduğu şekilde tablonun altındaki restoranda olduğu şekilde, Fabrizio ile “yarı-kamusal” uykuya dalınca şeylerin kendi kendine açıklayıcı bulunduğunu buluyor. Fabrizio bile seviyor bile, o da katıldı ve esasen 1972 yılının Amerikan hicivinden Gina amacıyla orgazm sorunu geçmişte kaldı.

Gerçek hayatta , naturel ki, bu değişik gözüküyor. Etkilenen hanımefendiler sık sık problemin umudunu kırarlar. “Eşimle üç senedir beraber oldum ve hiç orgazm olmadım. İnternet forumunda, diğer ne yapacağımı, bana kimin yardım edebileceğini hatırlamıyorum, lütfen iletişime geçin … “dedi. Talep üzerine bir diğer kadın katıldı: “Ortağımla orgazm olmak için son on senede her şeyi denedim, fakat hiçbir şey başarı göstermiş olmadı, biri bana gerçekten neyin yardım ettiğini söyleyebilir?”
Viyana cinsel tıp doktoru, “Tüm sorunları olduğu gibi, orgazm zorluklarıyla da eş anlamlıdır, böylelikle sebebini biliyorsanız yardım edebilirsiniz” diyor. Bragagna. “Başka ne yapacaklarını bilmeyenler, jinekoloğundan öneri talep etmekte yada bir cincellik bilimci yada bir tıp doktoruyla randevu almak isterler”

. Bilgi eksikliğinin başlıca nedeni
Olguların yüzde 75’inde, bilgi kusuru orgazm problemlerinden görevli tutuluyor, Bragagna. “Bu anlamına gelir ki kadın, adamın iyi mi bir doruk noktasına gelmesini sağlayacağını söylemeye cesaret edemez. Ya da kadının kendisi onu nasıl düzgün şekilde uyaracağını bilmiyor, bu nedenle adama söyleyemez. Ve nihayet, bayanın aslen orgazm olduğu ortaya çıkıyor, fakat cinsellik doruklarının nasıl hissettiğine ilişkin tamamiyle değişik fikirleri olduğu amacıyla onları tanımıyor “diye belirtti. Bilgi eksikliği ne denli belirgin olursa olsun, pratik ortadan kaldırır. Bragagna: “Etkilenenlere zamanlarda ayırmaya, kendileri ile etkileşime girmeye, birbirlerini tarif etmeye ve onlara neyin iyi olduğunu deneyimlemelerini öneriyorum. Sonuçta ortağa söyledikleri ve kendisi ile beraber ispatlanmış teknikleri denemelerini öneriyorlar. O kesinlikle zahmet etmiyor. “


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Van Sohbet   Genel olarak Van sohbet sitelerine bağlanan kişilerin ...

aşkın gücü

Hayatın Anlamı Hayatımda yalnızca Tanrı ve dünya hakkında düşündüğüm ...

Aşkım Bir Rüya Gökyüzüne baktığımızda suratını görüyorum, senin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?