Kameralı geyik sohbet | AskKenti

Kameralı geyik sohbet

yorum yok
538 okuma
10 Mayıs, 2018

Kameralı Geyik Sohbet

Chat yapmak İngilizceden dilimize çevrildiği zaman lak lak etmek gibi bir sokak jargonu olarak karşımıza çıkar. Bizim Türkçede ki geyik yapmakta chat kelimesinin eş anlamlılarından birisidir aslında. Nasıl ki ilk olarak yabancı bir dil öğrenirken sinkaflı (küfürlü) kelimeleri öğrenmek ilgimizi çekiyorsa sohbet ortamına yeni girmiş biriside geyik yapmak, tabiri caizse vakit öldürmek, iki lafın belini doğrultmak gibi amaçlarla amaçsızca dolaşır geyik sohbet, şamata chat, kışkırtıcı sohbet odalarında..Sonra web kameralar girdi hayatlarımıza. Düğün çekimlerinde kullanılan eski ağır kameraların aksine ufak ve piksellleri epey iyi çözünürlüklü kameralar bilgisayarlarımızın lüks aksesuarı oldu. Böylelikle sadece klavye arkasında sınırlı kalmayarak aynı zamanda da karşı tarafı canlı kanlı görme lüksüne erişmiş olduk.

 

İşte bu noktalarda sohbet kanallarında daha önce tanıdığımız arkadaşlarımıza şakalar yapmak, sokak jargonuyla onları işletmek, split cam uygulamasına birkaç dakikalık kız videoları kurarak karşı tarafa falanca yerde filanca saatte randevu vermek ve genel sohbet odalarında bunun geyiğini yapmak bir çoğunuzun ‘a evet bende yapmıştım’ dediği anılar hafızalarımızı tazelemiş oluyor.

 

Türk kadınları espirili erkekleri sever, güldüren erkekler daha seksidir gibi kulağımıza nereden çalındığı belli olmayan anonim genellemeler ile kendi kendimize ‘ben zaten komik adamım, belki kız arkadaş bulurum’ diyerek kızlarla geyik chat, komik sohbet, kız kıza chat sohbet içeriklerine dalıp kameralı geyik sohbet kanallarında karşı tarafa espiri yaptığımızda onun tepkilerini webcamler sayesinde ölçmüşte oluruz.Sosyalleşmenin en kolay ve eğlenceli yanlarından biri olduğu için çoğumuz kameralı sesli sohbet uygulamasını azımsanmayacak sıklıkta kullanmışızdır.

 

askkenti.net mobil sohbet uygulamasını telefonlarınıza virüs taramasından geçirilmiş şekilde kolaylıkla risksiz olarak indirebilir, ister bayanlarla, ister baylarla, ister arkadaş gruplarınızla kameralı olarak geyiğin dibine vurabilirsiniz. Seçenek çok, sınır yok. askkenti.net kız kıza chat sohbet başlıklı yazımız ile hem chat yapmanın ayrıcalığını yaşayın hem de  makalelerimizden faydalanabilin diye 7/24 aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir. Unutmayın gülmek yüz kaslarının 3000 tanesini aynı anda çalıştırır ve devamlı pozitif, diri ve genç kalmanızı sağlar. Geyikli muhabbetler dileriz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?