kışkırtıcı sohbet | AskKenti

kışkırtıcı sohbet

yorum yok
462 okuma
11 Mayıs, 2018

KIŞKIRTICI SOHBET

Eskiden kullanılan ev telefonları günümüzde hemen hemen artık hiç kullanılmamaktadır. İlk çıktığı zaman ya da 90’lar senesinde büyük bir lüks olan o zamanın ihtiyacı bu telefonlardan görüşmek büyük rahatlık ve konfor olarak algılanmaktaydı. Ayaklarını uzattığın yerden konuşmak, konuşurken eskiden olduğu gibi saatlerce telefon kuyruğunda beklememek (o sıralar beklenirken insan ya arayacağı kişiyi unutur ya da aradığı konuyu unuturdu) isyan etme sohbet et nasılda ferah gelmiştir şu zamanda ki kuşakların ağabeyleri sayılan bir üst kuşağa. Daha sonra internete bağlanmak amaçlı ev telefonları üzerinden hat alınması durumu ortaya çıktı. Saatlerce internete bağlanmayı beklemek eziyeti de cabası. Ama bu cabanın sonucunda internete erişim sağlamak ve sohbet odalarına bağlanmak apayrı bir lezzetti ve heyecanlıydı.

Hepimizin bu zamane ev telefonları zamanında bayan erkek farketmeksizin bir telefon sapığı ya da telefon sapığı olduğumuz bir platonik aşkımız olmuştur. Numarayı çevirmek için evde kimsenin olmamasını beklemek veya olmadığı zamanlara denk getirmek sapıklık yapacak kişi için heyecanlı bir bekleyişti. Daha sonra telefonu çevirmek ve platonik olduğumuz sesi duymak ve 5 saniyede olsa heyecanlanmak veya baba – annesinden birinin sesiyle korkarak ahizeyi kapatmak sahip olunan iki seçenekti. Ama internetin hayatlarımıza artan bir ivmeyle girmesi bu sürecide tarihin tozlu raflarına kaldırdı. Onun yerini sanal alemde sohbet aldı.

Ozamanların en meşhur internet sohbet sitelerinden biride mynet delice sohbet  idi. Herkesin mutlaka aşina olduğu ozamanlarda yaşayan veya günümüzde yaşayan herkesin bildiği bir site idi. İlerleyen süreçte ise webcamler internet piyasasına merhaba diyerek hızla bilgisayarların yanında bizleri en iyi gösterecek açıdan ayarlanmak suretiyle yerini aldı. Sonra ne mi oldu, ver yansın geceler, görüntülü kışkırtıcı sohbet fantezileri veya icraatleri başladı. Heyecan dorukta zirve yapmış şekilde karşı tarafın pc ye gelmesini beklemek ve o sanal hazzı iliklerine kadar yaşamak  o zamanki çoğu internet kullanıcısının en az 1 sefer yaptığı bir eylemdir. Telefonda yapılan platonik saplantılı olduğumuz kişinin sesi mi daha kışkırtıcı idi yoksa görüntülü kışkırtıcı sohbet mi? Bunun cevabını siz vereceksiniz. Hangi kategoridesiniz? Ses mi görüntü mü..

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?