Kısmen bedeva sohbet odaları | AskKenti

Kısmen bedeva sohbet odaları

yorum yok
499 okuma
8 Mayıs, 2018

Kısmen bedeva sohbet odaları:

 

Arama motorlarına yazdığınızda ücretsiz sohbet içerikli x sitesine girdiğiniz zaman tam genel bir kesimin ilgisini çekecek başlıklı ( lezbiyen sohbet, lezbiyen buluşma sitesi , hakiki lezbiyen sohbet) odalara giriş yapmak için önce üye olmanız isteniyor. Bir dünya bilgi yazıyorsunuz, 5 – 10 dakikalık bir beklemenin ardından servera giriş yapıyorsunuz ve ilginizi çeken ilk rumuza selam yazarak heyecanla beklemeye başlıyorsunuz. Fakat o da ne daha karşı taraftan cevap gelmesine bile fırsat kalmadan ekranda bu alanda sınırsız mesajlaşmak ve üyelerimizin profillerine erişim sadece vip üyelerimize özeldir başlıklı bir yazıyla elinizde klavye ile kalakalıyorsunuz. Sonrada merak edip o sitenin sizi yönlendirdiği vip sohbet ekranında kredi kartı bilgilerinizin sizden istendiğini ve altında makul bir ücret olduğunu belirterek sizden ücret talep etmekte olduğunu görüyor hayal kırıklığı ve bocalama ile o sitede geçirmiş olduğunuz yaklaşık 1 saatlik zaman kaybı ile hevesiniz kursağınızda kalmış olarak çıkıyorsunuz. askkenti.net kullanıcılara açıklayıcı bilgi vermeden, daha ilk üyelikte kullanıcının rızasını almadan ücret talep ederek zaten reel hayatın maddi hengamasi ve koşturmacasından kaçan insanları maddi bir done olarak gören etik dışı siteler gibi sizlerden asla ücret talep etmemektedir. Bizim misyon ve etik ilkelerimizle bağdaşmaz.

 

Lezbiyen sohbet, lezbiyen buluşma siteleri gibi içeriklere mi ulaşmak istiyorsunuz? Sitemiz içeriklerinde dahil bulunan tüm serverlara ücretsiz giriş yapabilirsiniz. askkenti.net ailesi olarak bizim sitemizde 5 dakika bile vakit geçiren kullanıcı bizim için vip (very important person), yani Türkçe değişiyle çok önemli insan demektir. Kameralı sohbet, chat sohbet, Üniversiteli kızlar chat, üniversiteli ateşli kızlarla chat, farketmeksizin dilediğiniz kanal sizin ücretsiz ve sınırsınız hizmetiniz için faal olarak sizleri bekliyor.

 

Bu makalemizi beğendiyseniz veya ilginizi çektiyse lezbiyen buluşma siteleri isimli yazımızın sizlerin daha çok ilgisini çekeceği düşüncemizle, mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. askkenti.net moderatörleri olarak bizim kazancımız sizlerin hoş vakit geçirmesi ve askkenti.net sitemizi yakın çevrenize tavsiye etmenizdir. Aslolan para kazanmak değil insan kazanmak, para biriktirmek değil insan biriktirmektir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?