Küçük İşletmeler Bitcoin’i Değerlendirmeli

yorum yok
55 okuma
26 Mart, 2018

100.000’den fazla işletme Bitcoini zaten kabul etti . Bunlar arasında Microsoft ve Dell gibi tanınmış şirketler var. Ancak, sadece Bitcoin’den yararlanabilecek büyük şirketler değil; Birçok küçük işletme de olabilir ve işte nasıl.

Küçük işletmeler genellikle yüksek ticaret işlem ücretleri ile çarpılırlar, bu nedenle Bitcoin mükemmel bir seçimdir. Genellikle, Bitcoin işlemi% 1 ile sıfır arasındadır. Bunun nedeni, Bitcoin’in her işlemi doğrulamak için bir banka gerektirmemesidir. Yakalama, işleminizi hızlandıracak küçük bir işlem ücreti ödemeniz gerekecek.

Blockchainin sizin için yaptığı gibi, paranın banka hesabınıza ulaşmasını beklemek zorunda değilsiniz. Bu, teoride, bir müşteriyi talep edebileceğiniz ve paranızı neredeyse anında alabileceğiniz anlamına gelir.

Bir çok denizaşırı müşteriyle uğraşırsanız, Bitcoin bir çözüm olduğu için harikadır çünkü küresel bir para birimidir, yani sınırlamalara dikkat çekmez.

Bitcoin, krediden daha fazla nakit üreten bir digital para birimidir . Bu, Bitcoin işlemlerinin kesin olduğu ve müşteri tarafından itiraz edilemeyeceği için gerçekleşebilecek ödeme anlaşmazlıklarının sayısını kısıtlar. Bu işinizde karşılaştığınız bir sorunsa, Bitcoin size gerçekten yardımcı olabilir.

Bitcoin’i kabul etmek de bir yatırım fırsatı olarak görülebilir. Uçucu fiyatı şirkete yönelik bir olumsuzluk olsa da, değer arttığında fayda sağlayacağından, bir fayda olarak da görülebilir.

Tabii ki, herhangi bir yatırım ile, onunla ilişkili bir dizi risk vardır. Düzenli değil, ancak daha sıkı düzenlemeler çağrıldığından bu durum değişebilir. Bu, sahtekarlığa ve hırsızlığa açık bırakır. Kararsızdır; Bahsettiğimiz gibi, fiyat artışlarından faydalanabilmenize rağmen, karşı yöne gidebilir ve kayıpları da yaşayabilirsiniz. Son olarak, hala oldukça kabul edilmediğinden, planlamak zor, mali tabloları planlamak, vergilerinizi hesaplamak ve fiyatlarınızı belirlemek zor.


ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

bjk

Avrupada Adından Bolca Söz Ettiren ve Kadrosunda Yıldız Futbolcuları ...

Sanki Facebook zaten sorun yaşamıyormuş gibi. Twitter kullanıcıları artık ...

Huawei dünyanın en küçük akıllı telefon üreticisi konumunda ve kısa süre ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?