LEZBİYEN BULUŞMA SİTELERİ | AskKenti

Lezbiyen buluşma siteleri

yorum yok
760 okuma
9 Mayıs, 2018

LEZBİYEN BULUŞMA SİTELERİ

 

Lezbiyen iki bayanın birbirine duyduğu cinsel veya duygusal ilgi demektir. Diğer toplumlarda da aynı mıdır bilinmez ama özellikle bizim Türk erkeklerimizde lezbiyen kelimesinin telafuzu bile damarlarındaki kanın akış yönünü tersine çevirmektedir. Toplum arasında özellikle kız arkadaşının, ablanın, eşinin yanında lezbiyen temalı bir film, reklam, internet içeriği geçtiği zaman yüzü değişir bizim Türk erkeğinin, iğreti bir kavrammış gibi konuyu değiştirtmeye çalışır. Karşı taraf verilmek istenen mesaj; ‘Lezbiyenlik kavramımı ne münasebet, işim olmaz, kadın kadına ilişkimi olur?’ ama aslında olan ise o erkeğin içindeki lezbiyenlik kavramıyla ilgili bastırılmış duygusunun sapkınlık olduğunu düşünmesi ve bu sırrının ifşa olması, rezil olma kaygısıdır.

 

Bu nedenle lezbiyen dediğimiz zaman Türk erkeği için akan sular durur, fantaziler derya olur. Lez sohbet, kameralı geyik sohbet , hakiki lezbiyenler gibi lezbiyen buluşma sitelerini talan ederler. Lezbiyen olabilme ihtimali olan bir kadından yaşamış olduğu bir cinsel deneyimi öğrenmek veya onunla lezbiyenlik adına sohbet edebilmek için kız nickiyle lezbiyen buluşma sitelerine giriş yapan, sonrada aslında karşı tarafında lezbiyen değilde kendisi gibi bilgi toplamaya (fantaziler için malzeme) gelmiş bir erkek olduğunu öğrenen sonrada onunla kanka olup ‘ne olacak halimiz’ diyen, sonrada ben aslında geyik yapmaya gelmiştim ya diyerek yine hemcinsine karşı kıvıran kaç kişi vardır acaba çevremizde. Muhakkak sizde şahit olmuşsunuzdur böyle bir olaya ya da bizzat başınızdan geçmiştir kim bilir.

 

askkenti.net olarak beklentilerinizin cevabı tatmini, zamanınızın etkin kullanımı adına var olduğumuzu bir çok yazımızda altını üstünü çizerek vurgulamıştık. Hakiki lezbiyenler ile tanışmak, sohbet etmek, lezbiyenlik nedir bilgi almak, yada ikinci paragrafta bahsettiğimiz gibi lezbiyen nickiyle sohbet kanallarına en az bir kez giriş yapmış sonrada geyik için buradaydım demiş biriyseniz kameralı geyik sohbet kanalına giriş yapabilir, arkadaşlarınızla geyik chat, geyik sohbet gibi başlıklı sohbet odalarında iki lafın belini kırabilir, arkadaşlarınıza şakalar yapabilir, tanımadığınız kişilerden yeni espiriler öğrenerek kız tavlama sohbet, chat kız ayartma odalarından öğrendiğiniz yeni espirilerle bayanları tavlayabilirsiniz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Sito

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?