Aşk Sevgi | AskKenti

Sevgililer

yorum yok
818 okuma
2 Şubat, 2018

Sevgililer Günü Kartları, Sevgililer Şekerleri, Sevgililer Süslemeleri ve Parti Malzemeleri alın
Sevgililer Günü için hazır olun, Sevgililer hediyeleri, parti malzemeleri ve daha fazlası ile Oriental Trading Gift Shop’tan. Sevgililer Günü partisine katılıyorsanız veya bir sınıf partisinden sorumlu iseniz, burada mükemmel partiyi planlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Beary Special Valentine Mıknatıs Craft Kiti, Conversation Heart Kaplumbağa Ornament Craft kiti veya Valentine Owl Resim Çerçevesi Mıknatıs Craft Kiti gibi Valentine’nin el işleri, çocukları partinin zanaat istasyonunda meşgul edecektir. Kırmızı, pembe ve kalp tasarımlarında, balonlarda, kırmızı ve beyaz masa örtülerinde, sofra takımlarında ve daha pek çok güzel kâğıt fener gibi mükemmel süslemeler için Parti Malzemelerimize göz atın.

Sevgililer Günü Kartları

Ayrıca, parti katılımcıları veya sınıftaki çocuklar için Gökkuşağı Kalp Bilezikleri, Çocuk Heart-Shaped Güneş Gözlüğü, Işık Kalın Kolye veya Anahtarlık, Kalp Dövmesi ve çok daha fazlası gibi harika fikirlerle iyi hediye çantalarını yapabilirsin. Sevgililer Candy’sini de çok seveceksiniz, goodie çantalarınıza ya da güzel bir Valentine temalı şekerleme büfesi yaratmaya. Sevgililer çikolatasından Büyük Kırmızı Gumballs’a, Kırmızı Swirl Lolipop’lara, Tatlı Çizimler® Darphane, Kırmızı Jellybeans’a ve daha pek çok şey, Sevgililer Günü’nü tatlı bir anı haline getirmek için gereken her şeyi bulacaksınız.

Elbette, Sevgililer Günü Kartları şenliklerin önemli bir parçasıdır! Kalemler, silgi, şekerleme, oyuncak ve daha fazlasına sahip temalı kartlar da dahil olmak üzere sınıf borsaları için birçok seçenek bulacaksınız. Burada her çocuğun seveceği bir şey var! Artı, Oriental Trading’te sadece Peanuts® temalı Sevgililer ve parti malzemeleri bulacaksınız!

Sevgililer Günü 14 Şubat 2018 Çarşamba günü.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Van Sohbet   Genel olarak Van sohbet sitelerine bağlanan kişilerin ...

aşkın gücü

Hayatın Anlamı Hayatımda yalnızca Tanrı ve dünya hakkında düşündüğüm ...

Aşkım Bir Rüya Gökyüzüne baktığımızda suratını görüyorum, senin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?