Sevgilimi Nasıl Doğru Seçerim? | AskKenti

Sevgilimi Nasıl Doğru Seçerim?

yorum yok
607 okuma
4 Ocak, 2018

Aşk en güzel duyguların başında gelirken, ne yazık ki bazen duygulara ara verilir ya da zamanla yavaşlar. Doğru kişi ailenize saygı duyacak ve onları kabul edecektir. Unutmayın, saygı ve sevgi iki farklı duygudur.

Sevgi dolu bir insan olarak, sevdiklerinden biraz aptalca oynayabilirsiniz. Bu herkese olabilir. Ancak doğru kişi önemli olduğunu düşünmüyor ve senden asla utanmıyor.

Tabii ki öfkelerini kontrol edebiliyorsan bazen birbirinize kızarsınız. Ama aynı zamanda bir boyuta sahiptir. Sevgiliniz sizinle görüşürken kontrolden çıkmazsa, onun doğru kişinin olduğunu düşünebilirsiniz. Aynı düşünceye

uymazsa,
her meselede aynı şeyi söyleyecek hiçbir şey yoktur. Zaten bu bağlantı çok sıkıcı olabilir. Ancak birbirinize saygı duymanız gerekir. Dahası, muhtemelen, sevgilin hakkında

konuşmazsan
sevgilinin başkalarına söylediği en önemli şeylerden biri. Sana göre bir kişi asla yemin etmemeli ya da senin hakkında kötü şeyler söylememelidir.

Şaka konseptiniz uyum içindeyse
Zarafat anlayışınız bir-birinizlə uyumludursa və etdiyiniz zarafatlara gülürsə doğru insan ilə birlikdə olduğunuzda bir şəkildə rabitənizin tutduğunu hiss edərsiniz. Zarafat anlayışınızın uyğun olması, beyninizin uyğun çalışdığını göstərir.

Toplum içində sizdən şikayət etmirlərsə
Yoldaşlarınız ilə birlikdə ikən sizdən şikayət etmək yerinə təriflə bəhs edirsə, doğru insanla qarşı-qarşıyasınız deməkdir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Van Sohbet   Genel olarak Van sohbet sitelerine bağlanan kişilerin ...

aşkın gücü

Hayatın Anlamı Hayatımda yalnızca Tanrı ve dünya hakkında düşündüğüm ...

Aşkım Bir Rüya Gökyüzüne baktığımızda suratını görüyorum, senin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?