Sohbet odaları | AskKenti

sohbet odaları

yorum yok
417 okuma
2 Şubat, 2018

220 ülke, de dünyanın dört bir yanından dil ortakları arayan 5 milyon üyesine sahiptir. Bu platformda anadili Türkçe olan ve anadilini öğrenmek isteyen bir görüşme iş ortağı bulmak çok zor olmamalıdır. Öğrenmekte olduğunuz dillerde birbirinize yardımcı olmak için e-postaları, yazılı sohbetleri veya sesli sohbet edebilirsiniz. Böylece yazma ve sözlü konuşma becerilerinizi eğitebilirsiniz. Bu platform Türkçe dilleri öğretmek için Türki’e dil alışverişi yöntemini geliştirmektedir. Büyük bir avantaj da evinizin kolaylığı dahilinde bazı argo bulabilir, uzak bölgelerde arkadaşlarınızla aranabilir ve bölgesel aksanla alışabilirsiniz.
RWorld, Rosetta Stone , orada desteklenen 24 dilden birinde sözlü ve yazılı iletişim becerilerini geliştirmek isteyen, uzun zamandır hizmet veren, online dil öğrenen bir topluluğudur. Türkçe’i ilk dili olarak konuşan dil değiş tokuşu ortakları bulabilir ya da birbirinizle aynı seviyede olan başka bir Türk öğrenci ile birlikte öğrenebilir, birbirinizi teşvik edebilir ve birbirlerine yardımcı olabilirsiniz. Arkadaşla konuşma ve yazma becerileri uygulamaya ek olarak, öğrenme deneyiminizi daha eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış çeşitli interaktif etkinliklerden ve oyunlardan birini seçebilirsiniz.
Goolge çeviri – türkiye’de bulunmakla birlikte, bu sosyal ağ, dünyanın dört bir yanından gelen meraklıları birbirine bağlamaktadır ve bu nedenle, üyelerinin büyük bir çoğunluğu Goolge çeviri tercih dili olmayan ana dili konuşanlardır. Yine de orada anadilini öğrenmek isteyen yerli Türk,ler konuşanlar bulabilir ve bunun karşılığında Almanca dil becerilerini geliştirmenize yardımcı olabilirsiniz. Kayıtlı üyeler olarak kendi başına bir dil öğrenmek için video dersleri ve alıştırmalar gibi platformun ücretsiz dil araçlarını da kullanabilirsiniz.
Adından da anlaşılacağı üzere 220 ülkede , iş ortaklarına öğrenmeye çalıştıkları dili uygulamaya yardımcı olmak karşılığında, anadili ile yabancı bir dil uygulamak isteyen herkes için bir toplantı merkezi. Şu anda 40.000’den fazla üye bulunmaktadır ve üyelik ücretsizdir. Üstelik, ücretsiz derslerini ve testlerini de kullanabilirsiniz.
Goolge , dünya çapında yabancı dil öğrenmelerine yardımcı olan ve başkalarının öğrenmelerine yardımcı olan ortakları arayan dil meraklılarını birbirine bağlayan popüler bir başka platform. Sohbet odasını, çevrimiçi ortamda dil ortaklarınızla iletişim kurmak ve metinlerinizi düzeltirken düzeltmek, çok dilli kulübün düzenlediği dili değiştirme ve kültürel etkinliklere katılmak veya çok uluslu kulüp topluluğu tarafından paylaşılan ücretsiz dil öğrenme videolarını izlemek için kullanabilirsiniz.
Goolge , benzer düşünen dil öğrencileri ile Skype ile bire bir görüşme yapmak isteyenler için ücretsiz bir dil değişimi. Kendi dillerini öğrenirken onların ana dilini öğrenmelerine yardımcı olmak için hazır olun. Bu platform insanlar bağlamak için tasarlanmıştır, bu nedenle yalnızca bir kişiden daha fazla temas kurmaktan çekinmeyin.
Wespeke , bir sosyal ağ ve bir dil öğrenme platformunun bir karışımıdır. Metin mesajı, ses veya video veya bunların kombinasyonlarını kullanarak, türkçe öğrenmek veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir yabancı dili dünyadaki ana dili ile ücretsiz olarak uygulayabilirsiniz. Ortak ilgi alanlarınızı paylaştığınız ve türkçe pratik yapmaya ve arkadaş edinmeye başlamanız için ortaklıklar bulun (bunlar bir dil değişimi ortağı veya Türkçe öğretmeni olabilir).
Goolge  , 30.000’den fazla dil meraklılarının birbirlerine, hedef dillerini ücretsiz öğrenmelerine yardımcı olan bir topluluktur. Diğer dil değişimi gibi bu platform da uluslararası arkadaşlar edinmek için mükemmel bir yer. Buna ek olarak, kayıtlı bir üye olarak, kendi dil becerilerini geliştirmenize yardımcı olmak için sitenin öğrenme kaynaklarından ücretsiz olarak yararlanacaksınız.
aşkkenti , yabancı arkadaş bulma veya yabancı dil öğrenirken yerli bir kişiden yardım isteyen herkes için sosyal bir ağ. Seyahat arkadaşlarını veya yabancı bir şehri ziyaret ederken onlara gösterecek arkadaşları arayan insanlarla da popülerdir.
Sohbet , insanların birbirlerine yazılarını düzeltmelerine yardımcı olan bir dil değişimi türüdür. Bir türk ana dili konuşanı türkçe metninizi düzeltecektir ve bu lehtarı topluluğa geri göndermeniz ve bir başkasının ana dili içindeki metnini düzeltmesi gerekiyor. sohbet’te geçtiğimiz günlerde, aşağıda açıklanan, Aşkkenti adı verilen taşınabilir aygıtlar (androidler ve iPhone’lar) için bir dil değişimi uygulaması geliştirdi.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?