Uzun süreli evliliklerde cinsel duygulara yeni bir nefes eklemek için 5 ipucu

yorum yok
125 okuma
31 Ocak, 2018

Özellikle, çiftler evliliklerinin ilk yıllarında cinsel temasta daha çok vakit geçirirler. Fakat gün geçtikçe, fikir sona erdi ve yaş artar ve hiçbir yenilik olmaz ve cinsel tutumlar hemen hemen unutulur. Bu bazen ilişkilerde sorunlara yol açar. Ancak bazılarınız amacıyla, cinsel duygularınıza yeni bir nefes katacak bazı araştırmalar sunuyoruz.
Tekrar deneyin

Karşılaşılacak yeni yerler keşfedin. Ülkenin dışındaki bahçe evinde, ev haricinde heyecan verici bir zaman geçirmek için kendinize bir talih verin. Aşkınızı yenilemek ve tazelik katmak için iyi avantajları değerlendirin. Cinsel duygularınızı etkiler ve sizi ilk günlerine geri getirir.

Kontrolü ellerinde tut

Biraz etkin olun. Mesela, duşlu bir banyoda onu davet edebilirsiniz. Akşam yemeğini değişiklik yapmak çok kötü görünmüyor. Herhangi bir ufaklık, cinselliğinizi renklendirebilir.

Kendinizi tanıyın

Bazen tümşeyleri yapmak yeteri kadar değildir. Güzel şeyleri elde etmek için elimizden gelen şeyleri yapmamız lazım. Daha da muhimi, sizleri mutlu eden şey, ne tatmin edeceğiniz – bunları kendiniz belirlemektir.

Övgü yapmak

Sık sık onu sevdiğinizi, onu çok sevdiğinizi ve bir çeşit elbisenin ona uyduğunu ve onunla beraber olduğunuzu açıklayın. Yakında kulaklarınıza ve ruhlarınıza iyi şeyler söylemeye adım atar.

Hatırlayın

Birbirinizin ilk toplantısını ve hoş izlenimlerinizi hatırlıyorsunuz. Onunla güzel vakit geçirmeyi iyi mi hissediyorsunuz – onu açıklayın. Nostaljik aura ile toplu edildiğinde, herhangi bir tutum ısınır ve ona yeni bir soluk gelir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Hamilelikte seks: Hamilelik sırasında cinsiyete izin verilip verilmeyeceği ...

Neden Seks Yapıyoruz? Bağlantı için daha çok seks yapmaktan ya da zevk ...

Bu gece daha iyi seks için 5 kolay ipucu. Seks hayatını geliştirmek ister misin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?