Askkenti: Sohbetinizi başarıya ulaştıracak 10 ipucu | AskKenti

Askkenti: Sohbetinizi başarıya ulaştıracak 10 ipucu

yorum yok
2.966 okuma
4 Mart, 2018

Yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, Askkenti’ne sık sık uğrarsınız – chat, flört, Aşk sohbet ve fikir alışverişinde bulunmak için. Burası hiçbir yerde kolay değil. Ama nasıl başarılı oluyor? Sizin için 10 nihai ipucu var!

Hızlıca kaydırın, hızlıca kaydırın! Yeni insanlarla tanışmak o kadar kolay olmamıştı. Bu arada, kişisel Askkenti hikayesine hazır olmayan pek kimse yoktur. o eski sınıf arkadaşı olsun, üzerinde bir Askkenti aşk’ın gösterdi en gizli köşeleri, ya da büyük duygular rüya adamı var türkiye’de halk yeniden keşfediliyor.

Hâlâ Askkenti acemi misin? Sonra size Askkenti konusunda nasıl başarılı olabileceğiniz konusunda bazı ipuçları veriyoruz. Askkenti ekibine başarı ve gizli ipuçları için kendi tariflerini sorduk.

Daha az bazen daha fazla. Bu aynı zamanda yardımcısı Kristin şimdiye kadar iyi sayılırdı etti: “Ben toooo uzun değil sohbet kısa ve kahve için sadece bir kez tarih bakmak eğer, daha getiriyor sadece benim sloganı tutmak yazılı lehine her zaman duyuyorum – o zaman çok daha hızlı gerçekleştirmek .. Kimyanın doğru olup olmamasına bakılmaksızın, bazı ilginç insanlarla tanıştım zaten – en heyecan verici ve komik konuşma! “

Bir “Merhaba, nasılsın?” herkes yazabilir. Yaratıcı olun – Hayallerinizdeki bu tip sizi daha hızlı keşfedecektir. “Ayrıca, bir soru veya komik mesajı sadece ulaşır Bazen kısa mesajla girmek gerekmez. Emoji diğer meraklı yapmak veya garanti düşme Yani çılgın Gif mesaj göndermek. ve hatırlanacak. “


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Chatleşmenin En Çok Sevildiği Ülkerin Baş Sıralarını Çeken Türkiye’de ...

Sevgili aşk sohbet severlerimiz , bircogumuz kendi yarattigimiz hapishanelerde ...

Türkiyede Chat Odaları Kullanıcılarını Bir Araya getirip En Güzel Seviyeli ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?