Dostluk yavaşça Aşk haline geldiğinde | AskKenti

Dostluk yavaşça Aşk haline geldiğinde

yorum yok
1.059 okuma
21 Şubat, 2018

Arkadaşlık birdenbire sevgiye dönüşür …

romantizmden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Gerçekten bir şey olduğu için defalarca duyduğunuz güzel bir hikaye. Ama ne sıklıkla duyuyorsunuz: Sevgi yavaş yavaş arkadaşlık haline geldiğinde? Bu makalede bizlerle uğraşıyoruz. Dünya sadece güneş ışığı olmadığı için, bu dezavantajların farkında olmalısınız.

Arkadaşlık ve sevgi arasındaki farklar:

Her şeyden önce, dostluğun veya sevginin ne anlama geldiğini belirtmek gerekir.

Dostluk, sohbet, sohbet odaları, sohbet siteleri, aşk sohbet, mobil sohbet, aşk, sevgi saygı, güven ve dürüstlük üzerine kurulmuş kişiler arası bir ilişkinin adıdır. Onlar dostluğun temelleri, ancak sevgi ve özgürlük de çok önemli bir rol oynamaktadır.

Aşk, her şeyden önce saygı, güven ve dürüstlük üzerine kurulmuş kişiler arası bir ilişkinin adıdır. Ancak, burada tutku ve bağlanma isteği de önemli bir rol oynamaktadır.

Dolayısıyla dostluk ve sevgi arasındaki temel farklılıklar sevginin – tutku ve özgürlük – bağlanma isteğinin sınırları içinde görülebilir.

Bu durumda, özgürlük, her iki kişinin de birbirinden bağımsız yaşam sürdüğü anlamına gelir ve bazen sadece dostlukla birbirine bağlanır, böylece tamamen gayriresmi birliktelik yaratır.

Bağlanma arzusuyla, her iki insanın da iki yaşamını birleştirme isteğini, yani iki farklı yaşam biçiminden birini yaratma arzusuna sahip olduklarını, böylece bağlayıcı bir birliktelik yarattığını anlıyoruz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Van Sohbet   Genel olarak Van sohbet sitelerine bağlanan kişilerin ...

aşkın gücü

Hayatın Anlamı Hayatımda yalnızca Tanrı ve dünya hakkında düşündüğüm ...

Aşkım Bir Rüya Gökyüzüne baktığımızda suratını görüyorum, senin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?