SOHBET ODALARI BAŞKENT | AskKenti

SOHBET ODALARI BAŞKENT

yorum yok
562 okuma
30 Nisan, 2018

Başkentimiz olan Ankara şehri denince aklımıza elbette ki Anıtkabir gelir ilk olarak. Bunu Ankara keçisi, soğuğu, Kuğuluparkı, Tunalı Hilmi Caddesi, Ulus Heykeli, , Atatürk Orman Çifliği, Kızılayı, Ankara pavyonları ve son zamanlarda oldukça popüler olan Ankaranın Bağları parçası takip eder. Doğduğun yer değil doyduğun yerdir makul olan mantığıyla bakacak olursak yaşamayanlar için dışarıdan resmi bir havası vardır Ankara’nın. Memur cenneti olarak anılır çoğu zaman. Yerleşik nüfusunun aksine memur ağırlıklı olan bu güzide şehrimiz sürekli bir sirkülasyon ve göç sebebiyle bir çok kültürden insanı kucaklamıştır aslında. Ankara’nın bağları şarkısını radyo sohbet kanalında dinlerken, aynı anda Ankara sohbet kanalında özel pencere açarak sohbet edebilir, memurlar sohbet odasından da memurluk hakkında genel ve özel bilgiler alabilirsiniz. Günümüz iş koşullarında memurluk her zaman bir adım daha makul gelmiştir çoğumuza. Bu nedenle bir çok kullanıcı mutlaka en az bir kez Ankara Memurlar sohbet odasını ziyaret etmiştir kuşkusuz.

Eskişehirden Ankara’ya, Ankara’dan Konya’ya hızlı trenle yolculuk ederken mobil sohbet odasından askkenti sitemize bağlanabilir yolculuğunuzu dahada keyifli hale getirebilirsiniz. askkenti web sitemiz web sohbet, cep sohbet, mobil sohbet gibi chat kanallarıyla çoğu sohbet sitesinden daha önce internet alanında boy göstermekte olduğundan tecrübeli deneyimli uzman kadromuz sayesinde Uludağ sohbet, Üniversite sohbet, Üniversiteli kızlarla sohbet, Ankara Gazi Üniversitesi sohbet, Odtü Sohbet, Mekan sohbet, Amasya sohbet odaları gibi bir çok sohbet kanalının etkin kullanım alanlarını siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine ücretsiz olarak sunmuştu. Hizmet ve yeniliklerimiz gün be gün artmaktadır.

Siz kullanıcılarımızın taleplerine asla kayıtsız kalmıyoruz. Örneğin Amasyalı birkaç kullanıcımız moderatörlerimizden özellikle hem kendi kültürlerini tanıtabilmeleri, hem de farklı illerdeki Amasyalı hemşehrileriyle rahat ve görüntülü sohbet edebilmeleri için Amasya ile ilgili kanallar olmasını arzu ettiklerini dilediler. Zaten var olan Amasya Sohbet odalarına ilaveten, Sohbet Odaları Amasya Elması, Amasya Chat, Amasyalı kızlarla sohbet Amasya Aşk gibi bir çok alternatif sohbet kanalını geliştirdik. Siz isteyin askkenti.net ailesi yapsın…


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Omegla sohbet   omegla sohbetin amacı, birçok kullanıcının bir ...

Kızlarla WebCam Sohbet   Kızlarla webcam sohbet yapabileceğiniz bir ortam ...

Farklı Şehirler Yeni Arkadaşlıklar: İnsanlar yaşamları sürecinde ara ara ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?