Urfa Sohbet | AskKenti

Urfa Sohbet

4 yorum
1.425 okuma
1 Mart, 2018

Urfa Sohbet Odaları

Merhaba arkadaşlar Güneydoğu’nun göz bebeği olan Şanlıurfa sohbet odaları ve katılımcıları Şanlıurfa ve Eyyübiye, Haliliye, Siverek, Viranşehir, Karaköprü, Akçakale, Suruç, Birecik, Ceylanpınar, Harran, Bozova, Hilvan, Halfeti İlçelerinden bay ve bayan arkadaşlar mobil sohbet urfa sohbet sitelerine katılım sağlamaktadırlar.

Ayrıca Urfalı hemşerilerimiz Askkenti.net sitemiz bünyesinde urfa sohbet, urfa sohbet odaları , urfa chat siteleri , urfa sohbet siteleri , urfa mobil sohbet , urfa sohbet sitesi , urfa bedava sohbet ve urfa memurlar ile sohbet  sitelerinde samimiyet ve saygı çerçevesinde hoş sohbet imkanı sağlamaktadır.

Şanlıurfa ilinde acı biber ile yoğrulan şeker mi  şeker insanlar barındırmaktadır.Yüzlerce bay ve bayan arkadaş sizleri bekliyor. Şanlı-urfa ili bir çok peygamberi bağrında barındırmıştır; Bu nedenden dolayı ilimiz peygamberler şehri olarak bilinmektedir.Ayrıca dünyanın ilk üniversitesi Harran ilçemizde bulunmaktadır.Şanlıurfa il merkezinde yer altı mozaik şehri müzesi ve hergün binlerce ziyaretçinin akın ettiği Balıklı Göl bulunmaktadır.

Evet arkadaşlar böylesi tarih kokan bir şehrin insanlarını tanımak istermisiniz? Bu imkanı sizlere Askkenti.net sağlamaktadır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Batman Sohbet   Batman sohbet hattı 5 yıldır kullanıcılar adına ...

İnsanlar beşeri ve nefisleri olan varlıklardır. Elbetteki duygu ve ...

NOSTALJİK CHAT  2000 li yıllarda interneti kullanmaya başladığımızda ram ve ...

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?